![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhj7p5PakMpIXkNa4Rb6A9thaagmrgczFM9wvdMXsTirPmcXqfx3ZMEt-M9dViORPxX6yqX0SvIMQU0KupjVxYh40OIOE95tnNmVNxUAgUaLGdWJuphlGOsqSau4y5EmadRBj5vE3zbLZ8/s200/%25CE%259D%25CE%2599%25CE%259A%25CE%2597%25CE%25A4%25CE%2595%25CE%25A3+%25CE%259A%25CE%259B%25CE%2597%25CE%25A1%25CE%25A9%25CE%25A3%25CE%2597%25CE%25A3Large.png)
O διαγωνισμός για τις 6 προσκλήσεις για το Mytog.net ολοκληρώθηκε και τα mail των 6 τυχερών που κερδίζουν είναι τα παρακάτω
ananias47@hotmail.com
alexmathas@gmail.com
sarris.7@hotmail.com
aimilios.kampranis@gmail.com
savstok@gmail.com
kimipao13@gmail.com
Στους 3 πρώτους θα στείλω,σε αυτά τα mail τις προσκλήσεις εγώ,ενώ στους υπόλοιπους τις προσκλήσεις θα τις στείλει ο King2009.Συγχαρητήρια πάντα τυχεροί και όσοι δεν κερδίσατε μην ανησυχείτε θα κάνουμε κι άλλους τέτοιους διαγωνισμούς.Ευχαριστούμε όλους για τη συμμετοχή και μείνετε συντονισμένοι στο ps3jailbreak-greece.blogspot.com γιατί τα καλύτερα έρχονται