![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJAECKAA30kwsN4_6hCOxgDwOpAb1Z5FxSHyJddbAu23jB6eE6z8HfZ-s8yBRBIPcwV9l9JBh9zrO4oo5UVMa2I5bBwKBXZMYrxLNTOFaRjybUuW2GkWqjfJkWPMN4jjJ5zmfxlsdhSm8/s200/pd3mednafen2.jpg)
Ο καινούργιος multiplatform emulator είναι εδώ.Τ όνομα του Μednafen και υποστηρίζει τον Atari 2600 emulator Stella,NES,Gameboy,Gameboy color,Gameboy advance,Sega Master System,PCE και Game Gear.Tα παιχνίδια μπορείτε να τα κατεβάσετε από το rom-world τα βάζετε χύμα σε usb stick και τ αναγνωρίζει ο emulator αρκεί να επιλέξετε το usb
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Μην ρωτάτε άσχετα πράγματα με το post.Ότι θέλετε στο chat η στο ps3jailbreakgreece@gmail.com